Garanti ve İade

 

GARANTİ ŞARTLARI

1. Tüm Makine ve Ekipmanlarının ürün fabrikasyon hataları olması durumunda garanti kapsamında olarak değerlendirilir ve garanti süresi, ürünün ilk kullanıcı - Müşterisi tarafından teslim alındığı tarihten itibaren 2(iki) yıl,(24 ay)dır. Söz konusu garanti firmamız ve türkiye geneli bayilerimiz tarafından sağlanmaktadır.

2. Ürün'ün kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

3. Bu garanti aşağıda sayılan durumlarda geçersiz olur.

Arızanın doğrudan malzeme hatası, kalitesiz tasarım ya da işçilik nedeni ile meydana gelmemesi durumunda. 
Ürünün tahrip edilmiş olması durumunda

İADE ŞARTLARI

Kaç gün içerisinde iade söz konusudur?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, kişiselleştirmeden teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) iş günü içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz.

Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

*Ürünün faturası,
*İade formu,
*7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler, havale ile yapılan ödemeler en geç 1 hafta içerisinde hesabınıza yansımaktadır.

Marmara Ziraat Peyzaj Düzenleme ve Uygulama ürünlerinin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi info@marmaraziraat.com.tr mail adresine mail yoluyla ayrıntılı olarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri Hizmetleri departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. İade işlemlerinde gönderim ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Müşteri Hizmetleri birimimiz gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

Sipariş Hattı
Soru ve görüşleriniz için anında irtibata geçebilirsiniz.
  • 0 507 456 9022
  • -
  • -
Anlaşmalı Bankalar